Nominace - Předpřípravka (ročník 2012 - 2014)


1.6.2019 – MU – FK Pšovka Mělník – Blahoslavova 864, 276 01 Mělník  – sraz v 11:30 hod.
BARTL, VOLJANSKIJ, SOUDEK, ŠENK, HLAVÁČEK, STRUNEČEK, HOROBA, PROKOP, KALÍK


25.5.2019 – MU – FC Mělník – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 13:30 hod.
KALÍK, SOUDEK, PROKOP, STRUNEČEK, HÁJEK, HLAVÁČEK, ŠENK, VINTRYCH, HOROBA


21.5.2019 – MU – FK Čechie Kralupy – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 16:30 hod.
HÁJEK, STRUNEČEK, HLAVÁČEK, KALÍK, PROKOP, ŠENK, HOROBA, BARTL, VINTRYCH


18.5.2019 – PU – Bohemians Praha 1905 – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 14:30 hod.
HOMOLÁČ, HORECKÝ, BARTL, SOUDEK, PROKOP, ŠENK, HLAVÁČEK, JANÁK, STRUNEČEK, VEJMELKA, ČOCHNÁŘOVÁ, VINTRYCH


28.4.2019 – LIGA – KOLÍN – Brankovická 1216, 280 02 Kolín  – sraz v 9:00 hod.
HERBERSTEIN, KOLÁČEK, KRAMER, ROTT, KALÍK, PROKOP, HLAVÁČEK, HÁJEK, STRUNEČEK


27.4.2019 – MU – TJ Sokol Libiš - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 13:30 hod.
KOLÁŘ, VEJMELKA, ŠVÉDA, ŠENK, HOROBA, KOSTKA, POTLUKA, HERBERSTEIN, KOLÁČEK


20.4.2019 - PU – Junior Chomutov – Dr. Jánského, 430 01 Chomutov - Sraz v 9:30 hod.
HORECKÝ, HOMOLÁČ, KALÍK, SOUDEK, VOLJANSKIJ, ŠVÉDA, ŠENK, HLAVÁČEK, HÁJEK


16.4.2019 - MU – SK Vojkovice – Vojkovice 135, 277 44 Vojkovice - Sraz v 16:30 hod.
HERBERSTEIN, KRAMER, ROTT, PROKOP, HLAVÁČEK, HÁJEK, KOLÁČEK, STRUNEČEK, PCHALEK


13.4.2019 - LIGA – areál SK Roudnice - Pod Lipou 297, 413 01 Vědomice - Sraz v 9:00 hod.
HERBERSTEIN, KRAMER, ROTT, KALÍK, HLAVÁČEK, HÁJEK, KOLÁČEK, STRUNEČEK, PCHALEK


9.4.2019 – MU – TJ Vltavan Chvatěruby – Chvatěruby 223, 278 01 Chvatěruby - Sraz v 16:30 hod.
HOMOLÁČ, VOLJANSKIJ, KALÍK, HLAVÁČEK, KOSTKA, STRUNEČEK, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, HÁJEK


4.4.2019 – PU – SK Bezděkov -  Prokopova 1992, 413 01 Roudnice nad Labem - Bezděkov  – sraz v 16:30 hod.
SOUDEK, HOMOLÁČ, KALÍK, ŠENK, HOROBA, HÁJEK, STRUNEČEK, HLAVÁČEK, VOLJANSKIJ


30.3.2019 – PU – TJ Slavoj Vyšehrad – Branická 220 677, 140 00 Praha 4 - Krč  – sraz v 13:30 hod.
REŠ, VOLJANSKIJ, KOLÁŘ, VEJMELKA, PINKAS, ŠVÉDA, SOUDEK, KALÍK, STRUNEČEK, ŠENK, HLAVÁČEK, HOROBA, HÁJEK, PCHALEK, ROTT, KOLÁČEK, HERBERSTEIN, KRAMER


23.3.2019 – PU – FK Viktoria Žižkov - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 9:30 hod.
KRAMER, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, ROTT, PCHALEK, KOSTKA, HÁJEK, HOROBA, HLAVÁČEK, STRUNEČEK, STOREK, KOLÁŘ, HORECKÝ, VOLJANSKIJ, HOMOLÁČ, POTLUKA


10.3.2019 – halový turnaj – FAJN CUP – Za Pivovarem 209, 252 41 Dolní Břežany  – sraz v 8:45 hod.
HOMOLÁČ, HORECKÝ, REŠ, VEJMELKA, STRUNEČEK, HLAVÁČEK


9.3.2019 – turnaj – zastřešená UMT – Bohdašinská 398/3, 190 16 Praha Koloděje – sraz v 14:00 hod.
HERBERSTEIN, KRAMER, PCHALEK, HLAVÁČEK, ŠENK, HÁJEK, ROTT, KOLÁČEK, KOSTKA


2.3.2019 – PU – Bohemians Praha 1905 – Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10  – sraz v 14:30 hod.
HOMOLÁČ, HORECKÝ, HLAVÁČEK, ŠENK, KOLÁŘ


23.2.2019 – PU – Bohemians Praha 1905 – Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10  – sraz v 11:30 hod.
HÁJEK, PCHALEK, HERBERSTEIN, HLAVÁČEK, HOROBA, ROTT, ŠENK F., STRUNEČEK, ŠENK Š.


14.2.2019 – PU – SK Slaný – Sokolská 370, 273 24 Velvary  – sraz v 17:00hod.
PCHALEK, ROTT, KOLAČEK, HERBERSTEIN, HÁJEK, KOSTKA, STRUNEČEK


14.2.2019 – PU – SK Slaný – Sokolská 370, 273 24 Velvary  – sraz v 16:00hod.
HOROBA, REŠ, HOMOLÁČ, VOLJANSKIJ, HORECKÝ, VEJMELKA, KIŠ


9.2.2019 – Halový turnaj – Sportovní hala – Ke Stadionu 375, 250 70 Odolena Voda  – sraz v 8:50hod.
HÁJEK, KOLÁČEK, ROTT, HERBERSTEIN, PCHALEK, KRAMER, KOSTKA, STRUNEČEK, POTLUKA


7.2.2019 – PU – TJ Dynamo Nelahozeves – Sokolská 370, 273 24 Velvary  – sraz v 16:30hod.
PCHALEK, KOLÁČEK, HERBERSTEIN, KRAMER, ROTT, STRUNEČEK, HÁJEK


3.2.2019 – PU – FK Kralupy 1901, V Luhu 1089, 278 01 Kralupy n. Vlt.  – sraz v 9:45 hod.
HOMOLÁČ, HLAVÁČEK, KOSTKA, HOROBA, ČOCHNÁŘOVÁ, REŠ


3.2.2019 – Halový turnaj - Sportovní hala, Kapitána Jaroše 233, 277 11 Neratovice - Sraz v 13:30 hod.
KRAMER, STRUNEČEK, HÁJEK, ROTT, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, PCHALEK


24.1.2019 – PU – SK Bezděkov – Sokolská 370, 273 24 Velvary  – sraz v 16:30hod.
HLAVÁČEK, HOMOLÁČ, HOROBA, ANDRLE, KOLÁŘ, VOLJANSKIJ, VEJMELKA, ŠENK, KOSTKA


20.1.2019 – halový turnaj – Sportcentrum – Horní Počaply 253, 277 03 Horní Počaply  – sraz v 9:00hod.
POTLUKA, ROTT, PCHALEK, HLAVÁČEK, KOLÁČEK, KRAMER, HÁJEK, HOROBA, HERBERSTEIN



9.12.2018 – halový turnaj – areál SK Roudnice - Pod Lipou 297, 413 01 Vědomice - Sraz v 12:00 hod.
KOSTKA, STRUNEČEK, KOLÁČEK, ROTT, HERBERSTEIN, PCHALEK, KRAMER, POTLUKA, HÁJEK


9.12.2018 – halový turnaj – městská sportovní hala – Mánesova 4980, 430 01 Chomutov – odjezd autobus Velvary hřiště v 6:15 hod.  
HORECKÝ, HOMOLÁČ, HOROBA, REŠ, VOLJANSKIJ, HLAVÁČEK, ŠENK, KOLÁŘ, VEJMELKA


2.12.2018 – PU – FK Pšovka Mělník – Řipská 3378, 276 01 Mělník  – sraz v 14:00 hod.
PCHALEK, ROTT, KOLÁČEK, KRAMER, KOSTKA, ANDRLE, STRUNEČEK, HOMOLÁČ, HORECKÝ, TOMAN, ŠENK, HLAVÁČEK


25.11.2018 – halový turnaj – FAJN CUP – Za Pivovarem 209, 252 41 Dolní Břežany  – sraz v 7:45 hod.
HERBERSTEIN, KRAMER, PCHALEK, STRUNEČEK, BRÜMMER, HÁJEK, POTLUKA, ROTT


11.11.2018 – halový turnaj – Sportcentrum – Horní Počaply 253, 277 03 Horní Počaply  – sraz v 8:30 hod.
PCHALEK, KOLÁČEK, HERBERSTEIN, POTLUKA, HÁJEK, ŠENK F., BRÜMMER, KRAMER, HOROBA


4.11.2018 – republiková mini liga – Stadion na Litavce, Lazec 60, 261 01 Příbram – odjezd autobus Velvary hřiště v 8:30 hod
HERBERSTEIN, KOLÁČEK, POTLUKA, KRAMER, ŠENK F.,ŠENK Š., KOSTKA, HÁJEK, PCHALEK


27.10.2018 – MU – FC Mělník – Řipská 3378, 276 01 Mělník  – sraz v 9:30 hod.
KRAMER, STRUNEČEK, HÁJEK, POTLUKA, KOLÁČEK, PCHALEK, VOLJANSKIJ, HERBERSTEIN, ROTT


23.10.2018 – MU – FK Pšovka Mělník – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 16:00 hod.
KOLÁČEK, KRAMER, PCHALEK, HERBERSTEIN, STRUNEČEK, HÁJEK, POTLUKA, ROTT, KOSTKA


20.10.2018 – MU – FK Neratovice/Byškovice – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 12:00 hod.
PCHALEK, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, POTLUKA, HÁJEK, KOSTKA, TOMAN, HOROBA, STRUNEČEK


16.10.2018 – PU – TJ Dynamo Nelahozeves – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 16:00 hod.
HERBERSTEIN, HÁJEK, ANDRLE, ROTT, KOLÁČEK, POTLUKA, KRAMER, KOSTKA, PCHALEK


14.10.2018 – MU – FK Čechie Kralupy – Třebízského 945, 278 01 Kralupy nad Vltavou  – sraz v 10:45 hod.
ROTT, KRAMER, KOLÁČEK, STRUNEČEK, HERBERSTEIN, PCHALEK, POTLUKA, HÁJEK, KOSTKA


13.10.2018 – republiková mini liga – Jiráskovo nábřeží 25, 370 04  České Budějovice – odjezd autobus Velvary hřiště v 7:15 hod.  
HOROBA, STRUNEČEK, BRÜMMER, HERBERSTEIN, POTLUKA, PCHALEK, KRAMER, KOLÁČEK, HÁJEK


9.10.2018 – PU – SK Slaný – U Stadionu I. 1721, 274 01 Slaný  – sraz v 16:00 hod.
STRUNEČEK, REŠ, KOSTKA, ANDRLE, HILMER, HOMOLÁČ, VOLJANSKIJ, VEJMELKA, TOMAN, HORECKÝ


6.10.2018 – MU – TJ Emě Mělník - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 10:00 hod.
KOLÁČEK, ROTT, KRAMER, HERBERSTEIN, HÁJEK, STRUNEČEK, HOROBA, PCHALEK, POTLUKA


30.9.2018 – MU – TJ Sokol Libiš – Školní 492, 277 11 Libiš  – sraz v 12:30 hod.
STRUNEČEK, HÁJEK, POTLUKA, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, PCHALEK, ROTT, KOSTKA, KRAMER


26.9.2018 – MU – FK Kralupy 1901 - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 16:00 hod
ANDRLE, ROTT, PCHALEK, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, POTLUKA, KRAMER, HÁJEK, HOROBA


22.9.2018 – MU – SK Vojkovice - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 11:30 hod.
ROTT, HERBERSTEIN, KRAMER, KOLÁČEK, POTLUKA, HOROBA, KOSTKA, PCHALEK, STRUNEČEK


15.9.2018 – republiková mini liga – Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – Sraz v 10:30 hod.
POTLUKA, STRUNEČEK, KRAMER, PCHALEK, HÁJEK, ROTT, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, REŠ


14.9.2018 – MU – TJ Vltavan Chvatěruby – Chvatěruby 223, 278 01 Chvatěruby - Sraz v 16:30 hod.
KOLÁČEK, HERBERSTEIN, ROTT, PCHALEK, KRAMER, STRUNEČEK, POTLUKA, REŠ


11.9.2018 – ONDRÁŠOVKA CUP (U8), areál SK Roudnice - Pod Lipou 297, 413 01 Vědomice - Sraz v 9:00 hod.
SOCHOR, MÜLLER, BRÜMMER, POTLUKA, HERBERSTEIN,PCHALEK, KOLÁČEK, HÁJEK


8.9.2018 – PU - TJ Sokol Lipence - Nábřeží 677, 273 24 Velvary  – sraz v 13:30 hod.
HOROBA, HÁJEK, POTLUKA, STRUNEČEK, HERBERSTEIN, KOLÁČEK, KRAMER, KOSTKA, REŠ, PCHALEK


1.9.2018 - mini turnaj – areál SK Roudnice - Pod Lipou 297, 413 01 Vědomice - Sraz v 9:30 hod.
POTLUKA, ROTT, KOLÁČEK, HERBERSTEIN, KRAMER, LIPAVSKÝ, HÁJEK, STRUNEČEK, HOROBA


26.8.2018 - venkovní turnaj – areál SK Roudnice - Pod Lipou 297, 413 01 Vědomice - Sraz v 9:40 hod.
ROTT,  KOLÁČEK, HERBERSTEIN, POTLUKA, PCHALEK, KRAMER


 

  • BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
  • ZFP Akademie, a.s.
  • Toi Toi
  • Restaurace Na Františku
  • Mero
  • backaldrin s.r.o.
  • Uzenářství Čejka
  • Moehr
  • Skvělý.net
  • Kompek
  • Moravec Group
  • ok POINT
  • Proficolor
  • Zemědělská farma Bratkovice
  • Jednota COOP Kladno
  • Motorest Vítov
  • Kia Kladno
  • Rohstal

All rights reserved © 2017 Fotbalová akademie Bohemians Praha 1905 - Velvary