Třídní schůzky v duchu „vynikající fotbalista, pilný žák, dobrý kamarád“

Je dobojováno i na školním hřišti. V pondělí odpoledne se sešli zástupci fotbalové akademie, pan ředitel a třídní paní učitelky a samozřejmě naše děti se svými rodiči. Společně jsme zhodnotili úsilí našich dětí ve škole i na hřišti. Je pro nás všechny důležité, aby naše děti výborně hrály fotbal, ale  také se slušně  chovaly a pilně se učily. Každé dítě má jiné předpoklady, ale my všichni se snažíme, aby se dopracovalo ke svému stropu. A to se téměř všem dětem povedlo ! „Červený diplom“ v tomto školním roce získali Mikuláš z první třídy, Matěj ze druhé třídy a premiantka Bára ze čtvrté třídy. Sláva těmto vítězům, ale i ostatním dětem za velkou snahu a výkon. Poděkování patří všem pedagogům za spolupráci s akademií a rodičům za podporu  našeho hesla  „Vynikající fotbalista, pilný žák a dobrý kamarád.“

 

 • BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
 • ZFP Akademie, a.s.
 • Toi Toi
 • Restaurace Na Františku
 • Mero
 • backaldrin s.r.o.
 • Uzenářství Čejka
 • Moehr
 • Skvělý.net
 • Kompek
 • Moravec Group
 • ok POINT
 • Proficolor
 • Zemědělská farma Bratkovice
 • Jednota COOP Kladno
 • Motorest Vítov
 • Kia Kladno
 • Rohstal
 • IBG
 • Accolang
 • Accolang

All rights reserved © 2017-2019 FA Bohemians Praha 1905 - Velvary