Oblastní kolo McDonald cupu jsme vyhráli a postupujeme do okresního kola

Naše mužstvo starších (4.a5.třída) celkem suverénně postoupilo do dalšího kola celorepublikového turnaje McDonald cup a vzorně reprezentovalo ZŠ Velvary. Ještě vloni v tomto ročníku jsme do okresu nepostoupili, letos jsme suverénně vyhráli kvalifikaci a postupně jsme vyhráli všechny zápasy ( ZŠ Kvílice 2 : 1, 12.ZŠ Kladno 5 : 0, 3.ZŠ Kladno 2 : 0) . Vzorně naši školu reprezentovaly tyto děti – Matěj Potluka, Ondra Mareš, Dominik Jirkovský, Viki Schýbalová, Kubajs Dobeš, Michal Koukolíček, Vojta Faltus, Milan a Tomáš Dunkovi. Za 14 dní nás v Kladně čeká okresní kolo. Do toho automaticky postoupilo i naše mladší mužstvo (1.-3.třída).

 

 • BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
 • ZFP Akademie, a.s.
 • Toi Toi
 • Restaurace Na Františku
 • Mero
 • backaldrin s.r.o.
 • Uzenářství Čejka
 • Moehr
 • Skvělý.net
 • Kompek
 • Moravec Group
 • ok POINT
 • Proficolor
 • Zemědělská farma Bratkovice
 • Jednota COOP Kladno
 • Motorest Vítov
 • Kia Kladno
 • Rohstal

All rights reserved © 2017 Fotbalová akademie Bohemians Praha 1905 - Velvary